Pewne i wysokie zwycięstwo na start rundy wiosennej!

Dziś pojedynkiem derbowym z ekipą LUKS Ziemia Lubińska nasza drużyna wznowiła rozgrywki ligowe o cenne punkty w walce o awans. W słoneczne popołudnie zawodniczki naszego teamu nie pozostawiły złudzeń rywalkom pokonując je pewnie 11 - 0. Od samego początku, bo już w drugiej minucie konsekwentnie realizowaliśmy nasz plan i aplikowaliśmy rywalkom kolejne bramki. Mecz ułożył się dla nas tak jak tego oczekiwaliśmy i ani przez moment nasze zwycięstwo nie było zagrożone. Wynik mimo, że wysoki to jednak nie odzwierciedla naszej przewagi, bo jest to najmniejszy wymiar kary w dniu dzisiejszym dla LUKSu. Nasz zespół stworzył sobie bardzo wiele sytuacji bramkowych, ale skuteczność lekko dziś szwankowała! Cieszy występ debiutując na boiskach Pauliny Dul, która zdobyła 3 gole. Dziś także debiutowała nowa zawodniczka Paula Banach, która dołączyła do nas w przerwie zimowej. Mimo, że w całym meczu przewaga Zagłębia była nie podważalna to LUKS stworzył sobie jedną sytuację w której napastniczka rywalek znalazła się w sytuacji sam na sam z naszą bramkarką, ale ta mimo braku zajęcia dziś pokazała swój kunszt i wybroniła team przez utratą bramki. Każda zawodniczka, która dziś grała pokazała się z dobrej strony realizując nakreślone jej zadania. NIe zabrakło zaangażowania i woli zwycięstwa, która musi przekładać się na każdy następny pojedynek. Niestety nie mogliśmy dziś zobaczyć w akcji kontuzjowanych Pauliny Ferenc, Pauliny Badoń, Justyny Adamczyk,